Hotel Harrachov Centrum :::

Hotel Centrum / Harrachov

Rádi by jste ubytování v centru horského střediska s rodinnou atmosféru? Nehledáte továrnu na klid o stovkách hostů? Pak jste na správné cestě!


Hotel Centrum ubytování Harrachov
Hotel Centrum můžete navštívit za účelem nejen k individuální rekreaci, ale také k pořádání podnikových akcí či školení, pro skupinové relaxační pobyty nebo sportovní soustředění.Hotel je vzdálen zhruba 100 m od sedačkové lanovky s výhledem na skokanské můstky a Čertovu horu.Nabízíme k ubytování 25 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, sociálním zařízením, satelitní TV a balkonem.


Hotel Centrum ubytování Harrachov restaurace
Hotel Centrum nenabízí jen ubytování,jelikož v hotelu je umístěna stylová restaurace, kde se podávají snídaně formou bufetu, s možností celodenního stravování. Výtečná kuchyně s rychlou obsluhou a příjemným posezením
patří mezi naše priority.


Hotel Centrum ubytování Harrachov vyžití
Turisté, kteří navštíví Harrachov v letním období, mají na výběr z širokého programu využití volného času. Návštěvníkům Harrachova je k dispozici v půjčovnách cca 200 ks jízdních kol (horských, trekingových i silničních), tenisové kurty, minigolfové hřiště, letní přírodní koupaliště a od roku 1999 také Golf club Harrachov s vlastním hřištěm. Budete mít zájem navštívit Harrachov v zimních měsících, okolí hotelu Centrum nabízí různorodé možnosti, terény a zařízení pro provozování zimní turistiky a zimních sportů.

Hotel Harrachov Centrum - K hotelu přísluší parkovištěHotel Harrachov Centrum - disponuje restauracíHotel Harrachov Centrum -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Harrachov Centrum -  je k dispozici připojení na internetHotel Harrachov Centrum -  je k dispozici letní terasaHotel Harrachov Centrum - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Harrachov Centrum - přijímá kreditní karty VISAHotel Harrachov Centrum - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Harrachov Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Harrachov Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Harrachov Centrum - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel Centrum, Harrachov 455
Harrachov 51246 Česká Republika
Hotel-Harrachov-Centrum@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Centrum ubytování Harrachov Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: